Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri, günümüzde en başta gelen, vazgeçilmez güvenlik sistemlerinden biri olarak kullanılmaktadır. İş yerlerini ve özel mahallerin 7/24 izleme ve kayıt altına alma olanağı sağlar, güvenlik ihlallerini tespit etme ve raporlama noktasında büyük öneme sahiptir. Çalışma mantıkları hepsinde aynı olmasına rağmen, kullanım ihtiyacına ve kapasitesine göre farklı tasarım ve modellerde karşımıza çıkmaktadırlar.

Kullanım amacına ve ihtiyacına göre doğru kamera sisteminin tercih edilmesi, marka ve model çeşitliliğinin çok olmasından kaynaklı olarak yanlış seçim yapılmaması çok önemli bir husustur.Güvenlik ve Kamera Sistemleri


Kamera sistemleri iş yerlerinizi veya evinizi, web üzerinden veya mobil cihazlar üzerinden, canlı olarak 7/24 izlemenize olanak sağlar. İstenmeyen durumları ve aktiviteleri ,hareketlilikleri anında size özel panel üzerinden ulaştırır. Görüntüleri kayıt altına alma özelliği sayesinde, geçmişe yönelik görüntü kayıtlarına ulaşabilir, izleyebilir ve olumsuz durumlarda hukuki delil olarak kullanabileceğiniz görüntülerin kayıt altında kalmasını sağlar.

Web üzerinden veya mobil cihazlar üzerinden uzaktan izleme olanağı için internet erişimi şart olsa da cihazın görüntüleri alıp kayıt altına alması için bir internet bağlantısına ihtiyacı yoktur. Kendi bünyesinde kayıtları tutar ve gerektiğinde yerinde izleme olanağı da sağlar, internet kotasını yeme gibi bir sorun teşkil etmez. Her amaca yönelik kamera sistemleri ihtiyacınız için, uzman ekibimiz tarafından yerinde keşif ve planlama yapılır. İhtiyaç duyulan cihaz, teçhizat tespiti fiziki unsurlar da dikkate alınarak tespit, tedarik edilir. İhtiyacı karşılayacak en uygun, verimliliğini yüksek güvenlik ve kamara sistemi kurulumu gerçekleştirilir, çalışır halde teslim edilir. Kurulum sonrası oluşabilecek teknik destek ihtiyacı tarafımızca karşılanır, bakım onarım işlemleri yapılır.

Bize Ulaşın

Teknik servis talebiniz veya bilgi almak için bize ulaşınız.