Erp Çözümleri

Erp Çözümleri

Ak Bilgisayar Teknoloji Çözüm Noktası Olarak, işletmelerin tüm iş süreçlerinde maksimum verimlilik ve etkinlik sağlamak amacıyla proje yönetimi bilinciyle, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümleri sunuyoruz. Proje yönetimi, eğitim, araştırma-geliştirme (ar-ge), yazılım ve danışmanlık alanlarında komplike ve entegre bir yapı oluşturmak amacımızdır.


Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)

Bu amaç çerçevesinde, uzun soluklu birikimimiz ve uygulama tecrübelerimizle, şirketlerin ve işletmelerin en uygun maliyetle, yasal mevzuata, bilimsel esaslara, uluslararası standartlara uygun, doğru bilgiye ulaşmalarını sağlayarak onları üstün rekabet gücüne kavuşmalarında destek sağlıyoruz.
Firmaların gereksinimlerine uygun ve özgün ERP yazılım çözümleri ve projeler de geliştirmekteyiz.
Ayrıca, işletmelerin etkinlik ve verimliliğini artıracak ve ERP sistemleri ile komplike ve entegre çalışabilir şekilde geliştirdiğimiz denetim, iç kontrol, yönetim karar destek sistemi, bütçe, maliyet yönetimi .vb yazılımlar ile ilgili konularda uzman ekibimiz ile danışmanlık ve eğitim desteği sunmaktayız.

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) Çözümleri

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümleri ve danışmanlık hizmeti almak için iletişim formundan veya iletişim telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.


+90 (212) 585-0000
Bize Ulaşın

Teknik servis talebiniz veya bilgi almak için bize ulaşınız.