Faaliyet

Faaliyet

               1999 Tarihinde Bayrampaşa'da Faaliyet göstermeye başlamıştır. 99 dan bu yana hizmetine hiç aman vermeden devam etmiştir. En Önemli Noktası halk İle iç içe olmasıdır; güçlü tekniksi yelerimiz halkın Tüm arzusunu tam olarak cevaplayan kadrosu haline gelmiştir.
 
               Teknolojik Açısından son derecede uzmanlaşmış, Çeşitli yerlerden 25'e Yakın Sertifikalar almış, İsmini Tescillendirmiştir,  Hemen hemen teknolojide faal gösteren tüm markaları iyi bilen ve tüm markaların Yetkili satıcısı haline gelmiştir.
 
                 En Önemlisi olan ürünlerin tanımı ve denemelerinde teknik bilgilere sahiplenmiştir, Ürünlerin Teminatını çok iyi olan yerlerden İmalatçılardan ve bu imalatçıların hikâyesini iyi bilmiş Türkiye'nin Enbüyük Dağıtıcısı olan, ( ARENA, İNDEX, PENTA, ARMADA, PİRAMİT, OKSİD ve DİĞERLERİ  İle çok yakından incelenmişlerdir. En iyi markaları seçerek halka hizmet vermektedir.
 
                 MARKALAR ( CASPER, PRO2000, ASUS, GİGABYTE, A4TECH, ACER, TOSHİBA, DELL, SAMSUNG, HP, HP PAVİLON, LG, KİNGSTON, LENOVO, SONY,LEXMARK, CANON, OKİ, EPSON, BRODHER, XEROX, Ve BUNLARIN DIŞINDAKİLER)
 
                 Firma kendisini işe adamış kaliteli hizmet vermek için müşteriyle birebir görüşmektedir. Bir Çok Ürünü Stok Yapmıştır. Firmanın Projesi ilerdeki yıllarda hızla büyüyen teknoloji yakalamak.
 
                 Firma'da AK Bilgisayar Hizmetleri tüm Bilgisayar Ürünlerini Stokta Bulunuyor. Ayrıca Teknik servisi ve ARGE Bölümü de aynı ortamda barındırmaktadır
 
                AK BİLGİSAYAR  tamamen bir Bilgisayar Teknoloji Çözüm Noktası olmaya odaklanmıştır.  İNTERNET Hizmetleri, Alarm Ve Güvenlik Sistemleri, Ticari Muhasebe Yazılımları, Ofis Yazılımları, Network Ürünleri, Ofis Yazıcıları, Yazıcı Bakımı, Bilgisayar Bakım Onarım, Laptop Tamiratı, Ve Bilişim Dünyasında en son teknolojik ürünleri ile tüm bilgisayar OEM Sarf ürünlerini barındırmaktadır.


 

Bize Ulaşın

Teknik servis talebiniz veya bilgi almak için bize ulaşınız.