Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta Nedir?

Şirketinizin veya markanızın adını taşıyan bir e-psota adresi kullanmanız, kurumsal kimliğiniz için en önemli unsurlarından biridir. Genelde bilgi@, info@, şeklinde başlıyor olsada, istenilen isimde ve sayıda isim@firmanizinadi.com şeklinde e-posta adresleri kullanarak kurumsal e-posta servisinden yararlanmanız mümkündür.


Genelde kullanılan e-posta adresleri
info@firmanizinadi.com
bilgi@firmanizinadi.com
satis@firmanizinadi.com
muhasebe@firmanizinadi.com
finans@firmanizinadi.com


Klasik E-Posta Sunucusundan Farkı Nedir?

Klasik e-posta hizmetlerinde, size sağlanan e-posta hizmeti, başkalarına sağlanan e-posta hizmetleriyle aynı sunucu üzerinde çalışır. Dolayısıyla farklı müşterilere ait yoğunluklar e-postalarınızın yavaş gitmsine ve gelmesine neden olur. Aynı sunucu ve ip kullanılıyor olmasından dolayı, Başka müşterilere ait bir spam aktivitesi sizin e-postalarınızın da spam olarak algılanmasına neden olabilir. Ayrıca başka müşterilere gelen virüslü bir e-posta sizin e-postalarınıza bulaşma, zarar verme veya yok etme riski de vardır. Klasik e-posta hizmetlerinde gönderilebilir mail boyutları ve disk kapasitesi gibi sınırlandırılmış özellikler mevcuttur.

Neden Kurumsal E-Posta?

Size ait ip ve sunucu üzerinden sadece sizin e-posta gönderme alma işlemleriniz gerçekleştirildiği için e-postalarınız spama düşmeden sağlıklı bir şekilde hızlıca gönderilir. Antivirüs koruması sayesinden size gönderilen e-postalarda bulunabilecek virüs risklerine karşı özel koruma sağlanır. Yüksek boyutta dosya gönderimi sağlanır.

Barındırma (Hosting) Hizmetleri

Kurumsal E-Posta Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Size tahsis edilecek yönetim paneline üzerinden e-posta servisinizi yönetebileceksiniz. Bir alanadınız var ise, sizin alanadınız tanımlanarak e-posta servisini kullanabilirsiniz. Alanadınız yok ise, size özel alanadı tescil işlemini de tarafımızdan yapabilirsiniz. Bizimle iletişim kurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
Bize Ulaşın

Teknik servis talebiniz veya bilgi almak için bize ulaşınız.