Web Yazılım

Web Yazılım

Firmaya, Kişiye Özel Web Yazılım

Masaüstü yazılım olarak kullanılan, stok takip proğramı, muhasebe proğramı gibi proğramların web tabanlı olan versiyonları da yapılabilmektedir. Bunların yanında piyasada bulunmayan veya mevcut yazılımların ihtiyacı karşılayamadığı durumlarda, müşteriye özel geliştirilmesi gereken özel proje yazılımlara ihtiyaç duyulabilmektedir. Her işletmenin yönetim anlayışı, organizasyon yapısı, bilgi düzeyi farklı olabilmektedir. Bu gibi faktörler firmaya özel yazılım taleplerinin oluşmasına neden olmaktadır.

Firmaya Özel Yazılım

Bu noktada Ak Bilgisayar Teknoloji Çözüm Noktası olarak özel yazılım taleplerinizi karşılıyoruz. Her amaca ve ihtiyaca yönelik özel web tabanlı yazılımlar hazırlıyoruz ve müşteriye özel geliştiriyoruz. Amacımız hazırlanan yazılımın, müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamasını, maksimum verimi almasını sağlamaktır. bunun sonucu olarak müşteri memnuniyeti kazanmış olmak bizim en önemli hedefimizdir.

Özel projelendirilmiş bir web yazılımın avantajları

Tek bir bilgisayara veya bir ağa bağımlılığı yoktur. İnternet erişiminin olduğu heryerde ve her cihazda bir veya birden fazla kullanıcı tarafından erişim sağlanabilir ve kullanılabilir.

Bilgisayar sorunlarından dolayı veri kaybı yaşanmaz, bilgilerin çalınması, kaybolması riski yaşanmaz.

Özel kodlandığı için sürekli geliştirmeye ve iyileştirmeye, ayrıca ek özellikler dahil etmeye müsaittir.

Veriler müşteri taleplerine uygun özel giriş yapılır, listelenir, işlenir ve özel istatistiklere göre raporlama yapılır.

Birden fazla kullanıcın erişmesine ve kullanmasına uygundur, Ayrıca yetkilendirmeler ile işlem kısıtlamaları sağlanabilir.

Firmaya Özel Yazılım

Bize Ulaşın

Teknik servis talebiniz veya bilgi almak için bize ulaşınız.