Bakım Anlaşmaları

Bakım Anlaşmaları

Müşterilerimize sunduğumuz süreli hizmetlerimiz, yapılan bakım ve onarım anlaşmaları ile sağlanır. Bu anlaşmalar müşterinin ihtiyacına yönelik olarak farklı opsiyonlar ile hazırlanmıştır. Bakım-Onarım anlaşması, sözleşme kapsamında, müşterinin sunucu, pc ve yazıcılarda oluşan donanım problemleri tespit edilir ve ücretsiz olarak onarılır. Arızalı cihazlarda gerekli olması halinde yedek parça değişim bedeli müşteriden talep edilir. Bunun dışında kullanılan programlardan kaynaklanan sorunlar anlaşma Kapsamında olmayıp ayrıca ücretlendirilir.

Servis bakım anlaşması, belirli süreler içinde firmaların bünyelerinde bulunan tüm bilgisayar arızalarının giderilmesi ve kurulumlarının sağlanması, labtop notebook arızalarının giderilmesi ve kurulumların sağlanması, network (ağ) yapısının standartlara uygun olarak sürekliliğinin sağlanması ve sorunların giderilmesi, server kurulumları ve bakımların yapılması ve bilgi teknolojileri ile alakalı olabilecek tüm donanım, ekipmanların çalışma sürekliliğinin sağlanması amacıyla, alanında uzman ekibimiz ile birlikte, yerinde servis hizmeti gerçekleştirilmektedir.

 • Servis Bakım Anlaşmasının Avantajları Neler?

  Yetersiz periyodik bakımdan veya teknik olarak oluşabilecek sorunlardan dolayı bilgisayar veya teknik cihazlar işlevlerini yerine getiremeyeceklerdir. Dolayısıyla iş kaybınında yaşanması muhtemeldir. Periyodik bakımlar ile bu durumların yaşanmasının önüne geçilmekte ve olası arızalarda hızlı çözüm üretilmektedir.

  Bilgisayar ve teknik ekipmanların komplike yapısına mantığına hakim bir servis hizmeti üretileceğinden dolayı, keşif ve analiz ile zaman kaybı yaşanmadan en hızlı çözüm üretilir.

  Kayıt birimlerinin ömrünü doldurması veya beklenmedik bir teknik arızanın oluşması verilerinizin kullanılmaz hale gelmesine neden olacaktır. Bu durumların önüne geçebilmek için periyodik bakım sürecinde ömrünü dolduran kayıt birimlerinin yenilenmesi ve beklenmedik arızalara karşı yedekleme hizmeti sağlanmaktadır..

  İş kaybının önlenmesi, veri kayıplarının yaşanmaması ve bilgisayar ve çevre birimlerinin daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamak amacıyla belirli sürelerde bakım ve kontrolleri sağlanmaktadır.

  Personellerin yaşayacağı olası sorunlarda e-posta, uzak bağlantı ve telefon desteği ile sorunların daha kısa sürede çözüme ulaşması adına teknik danışmanlık servisi verilmektedir.

  Bilgisayar ve çevre birimlerinin tedariğinde, işin sürekliliğine ve verimliliğine uygun cihazlar ve ekipmanlar önerilmekte ve hızlıca tedariği sağlanmaktadır.

   

  Bakım Anlaşması Fiyat

  Bakım anlaşması fiyatları aşağıdaki kriterlere göre belirlenmektedir.

Detaylı bilgi almak için Sunum Talebi linkinden ücretsiz sunum talebinde bulunabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Teknik servis talebiniz veya bilgi almak için bize ulaşınız.